Сайт КЗШ №89

Сайт КЗШ №89
Мой сайт

понеділок, 31 січня 2011 р.

Секрети тестів «Так/Ні» розкриті

Як правило, такі тести містять більше відповідей "Так", чим "Ні".

Якщо сумніваєтеся, вибирайте "Так". У вас 50% шансів угадати правильно.

Звернете особливу увагу на уточнення, заперечення й складаються з декількох пунктів формулювання.

Уточнення - це слова, які пояснюють основне формулювання.
Такі слова, як "ніколи, ніякий, завжди, кожен, винятково, тільки" обмежують ступеня волі й звичайно мають на увазі відповідь "Ні". Вони вживаються у вираженні, що накладає строгі обмеження й повинне бути щирим в 100% випадків.

Уточнення на зразок "іноді, часто, як правило, звичайно, у загальному" надають ступеню волі для виконання умови й звичайно служать ознакою відповіді "Так". Вони задають помірковано обмежені вимоги, що більш характерно для відбиття дійсності.
 
Заперечення спантеличують. Якщо питання містить заперечення, таке, як "ні, не, не може", відкиньте заперечення й прочитайте речення, що залишилося. Визначите, є воно істиною або неправдою. Якщо це істина, то протилежне твердження звичайно є неправдою.

Кожна частина щирого твердження повинна бути істиною.
Якщо яка-небудь частина твердження є неправдою, то й все твердження цілком - неправда, незважаючи на інші щирі твердження, що втримуються в ньому. Тому читайте уважно довгі речення й звертайте увагу на кожну групу слів, відділену розділовими знаками. Довгі речення, у кілька рядків, найбільше ймовірно - але не завжди - містять помилкове твердження.

За матеріалами - www.edu.rin.ru

Немає коментарів:

Дописати коментар